دستگاه فلت لپینگ

 دستگاه فلت لپینگ

لپینگ ماشین

دستگاه لپینگ و پولیشینگ ماشین

Flat Lapping Machine and Accessories

دستگاه فلت لپینگ دستگاه لپینگ یکی از ملزومات اصلی و مورد نیاز در تولید قطعات های تک ( با تکنولوژی بالا ) در صنعت می باشد.

قطعاتی که دارای حرکت دینامیک یا استاتیک بر روی هم بوده و نیاز به آببندی دارند، باید از تختی یا فلتنس بالا برخوردار باشند تا بتوانند آببندی را ایجاد کنند. دستگاه لپینگ برای تعمیر پمپ های هیدرولیک در پمپ شاپ پالایشگاه ها و پتروشیمی ها، در تعمیر و تولید مکانیکال سیل ها، تعمیر و تولید شیرهای صنعتی برای لپ کردن سیت و گیت و پلاگ کاربرد دارد.

 

دستگاه فلت لپینگ

برای ایجاد یا افزایش تختی یا فلتنس قطعات، از دستگاه فلت لپینگ Flat Lapping ماشین استفاده می گردد.

دستگاه های لپینگ دارای یک صفحه کاملا تخت می باشند که براساس متریال قطعاتی که لپ می شوند ، این صفحه می تواند از جنس Alloy Iron Plate ( چدن آلیاژی ) و یا Composite ( کامپوزیت ) باشد.

عوامل مهم و متعددی در کیفیت صافی سطح نهایی دخالت دارند که از آن جمله می توان به جنس قطعات در حال لپ شدن، سایز قطعات، وزن قطعات، جنس صفحه لپ، سرعت چرخش صفحه، سنگینی وزنه، نوع مواد ساینده، دمای اتاق لپینگ، تجربه ی اپراتور لپینگ و . . . اشاره نمود.

 دستگاه فلت لپینگ

دستگاه فلت لپینگ علاوه بر لپینگ و فلت کردن قطعات می تواند به عنوان دستگاه پولیش لپینگ هم استفاده گردد. با استفاده از صفحات با مش بسیار پایین می توان عملیات پولیشینگ قطعات را نیز انجام داد و رافنس قطعات را نیز بالا برد.

آدور ابزار مرکز تخصصی تامین و ساخت دستگاه های لپینگ در سایز و اندازه های مختلف می باشد.

دستگاه های لپینگ ساخت آدور ابزار دارای صفحات با جنس چدن آلیاژی و سوپر کامپوزیت در اندازه های 300mm , 400mm , 500mm , 600mm , 700mm , 900mm , 100mm , 1200mm , 1500mm می باشند.

مطالعه این صفحه به شما پیشنهاد می شود : تست پمپ بادی

دستگاه های لپینگ آدور ابزار دارای 12 ماه گارانتی، 15 سال خدمات پس از فروش و نصب و آموزش و راه اندازی رایگان در محل خریدار می باشد.

دستگاه های لپینگ ساخته شده توسط آدور ابزار مناسب جهت لپینگ انواع مکانیکال سیل، سیل گروپ، درای گس سیل، سیت و گیت شیرهای صنعتی مانند شیرهای Gate Valve  و  Safety Valve ، ساب پلیت پمپ های هیدرولیک و . . . . با انواع متریال فولاد، آلومینیوم، فسفر برنز، استیل، تنگستن کارباید، سرامیک و . . . می باشد.

آدور ابزار علاوه بر دستگاه لپینگ، کلیه ملزومات و متعلقات و مواد مصرفی لپینگ را نیز موجود و با قیمت رقابتی ارائه می نماید.

انواع صفحات کامپوزیت و سوپر کامپوزیت، صفحات لپینگ دستی، روغن لپینگ، مایع الماسه،  خمیر الماسه، پودر الماس، پودر اکسید آلومینیوم، پودر سیلیسیوم، خمیر لپینگ-  نمد پولیش، عدسی یا لنز لپینگ – لامپ مونوکروماتیک و . . . موجود و قابل ارائه می باشند.

مطالعه این صفحه به شما پیشنهاد می شود : دستگاه لپینگ

دستگاه های لپینگ آدور ابزار با برندها معتبر دنیا مانند KEMET، LAM PLAN و EFCO و Lapmaster Wolters قابل رقابت بوده و دارای 12 ماه گارانتی کامل، 15 سال خدمات پس از فروش، آموزش و راه اندازی رایگان در محل خریدار می باشد.

کاربرد دستگاه لپینگ :

  • افزایش تختی قطعات مکانیکال سیل
  • افزایش تختی سرامیک های شیرآلات بهداشتی
  • افزایش تختی سیت و پلاگ در شیرآلات صنعتی
  • افزایش تختی قطعات در دستگاه های جوش آلتراسونیک و . . .

دستگاه های لپینگ ساخته شده توسط آدور ابزار دارای بهترین و برترین قطعات مکانیکی و برقی موجود در بازار دنیا می باشد. صفحات چدنی این دستگاه ها از برند ABRA-LAP کانادا ، صفحات کامپوزیت از برند  KOHLER آلمان، الکتروموتور و گیربکس برند SEW آلمان می باشد. سیستم تنظیم سرعت چرخش و تایمر در تمامی دستگاه ها موجود و سیستم پاشش اتوماتیک به صورت آپشن و انتخابی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های لپینگ و قیمت آنها با آدور ابزار تماس حاصل فرمایید.

بخش فروش : 66815006 – 021   و  66815110 – 021   و  66815420 – 021

بخش مهندسی، تعمیرات و خدمات پس از فروش : 66815430 – 021   و  09127997022